Spoločenská zodpovednosť podnikov Akadémia vo V4 - Univerzity pre spoločnosť

Dátum uverejnenia: 13.02.2019

Tento rok Fakulta sociálno-ekonomických vzťahov (FSEV) Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíne (TnUAD) v rámci portfólia krajín Vyšegradskej štvorky sa znova aktívne podieľa na projektoch Višegrádskeho fondu, konkrétne ide o projekt „Spoločenská zodpovednosť podnikov Akadémia vo V4 - Univerzity pre spoločnosť (Corporate social responsibility Academy in V4 – Universities for society)“, v ktorom sú zapojené univerzity V4 regiónu ako University of Bielsko-Biała Poľsko ako koordinátor projektu, Ekonomická fakulta Technickej univerzity VŠB Ostrava a Szent István University v Maďarsku. Aktivity projektu odštartovali v novembri v Poľsku a hneď v úvode februára projekt pokračoval aktivitami študentov a pedagógov z Čiech, Poľska a Maďarska aj na pôde FSEV v Trenčíne.

Program prvého dňa pozostával z príhovoru dekanky FSEV Ing. Evy Ivanovej, CSc. predstavením univerzity a fakulty, nasledovali prezentácie členov Univerzitného pastoračného centra, Mgr. Trúsika z OZ Sluha ako aj kolegýň zo študentských radov našej univerzity. Prezentácie a následné diskusie vo forme workshopov sa týkali aktivít vykonávaných organizáciami, ktorých sú členmi, v zmysle sociálnej zodpovednosti. Socializačné aktivity pokračovali exkurziou na Trenčiansky hrad, s cieľom vychutnať si výhľad na večerný Trenčín a zároveň sa oboznámiť s históriou tohto mesta.

Druhý deň aktivít projektu pozostával z prezentácií a workshopov účastníkov Mgr. Medala z Centra environmentálnych ich aktivít a členov a organizácií AZU a Život nie je zebra pôsobiacich na TnUAD.

Projekt pokračuje aktivitami na marcovom stretnutí v Ostrave.


Návrat na aktuality
AIS E-learning Webmail Kontakty Strava
Kalendár podujatí
uplynulé Jún - 2019 nasledovné
Po Ut St Št Pi So Ne
  01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30